środa, 17 sierpnia 2011

Czesław Śpiewa, a MAŁGOŚ...? Scrapuje !!! :D :-) Pierwsza praca zrobiona wyłącznie dla mnie :-)

Taki prezencik zrobiłam sobie z tej wielkiej radości ostatnich wygranych, zresztą wykonane głównie z otrzymanych przydasiów :) Różyczka w lewym górnym rogu zrobiona własnoręcznie przeze mnie z kursiku, jak ktoś zechce to pokażę jak ją zrobić :) moja była koronka (ta dokoła) i kilka drobiazgów, reszta jest z ILS - PREZENCIKÓW oraz od AGATKI ZE SCRAPVENTURE ;-) Pierwszy raz w pracy wykorzystałam maszynowe zygzaki, ponieważ od niedawana jestem szczęśliwą posiadaczką maszyny do szycia :-) Chciałam bardzo by było wszystko w klimacie Retro, wydaje mi się że jest to dość mdłe, jeśli chodzi o kolorystykę, ale ja widocznie lubię takie mdłe projekty :p, zresztą zielenie, mięta i beże to akurat 'moje' klimaty :) Kocham VINTAGE!

Przy okazji jak widać powstała "graficzka" :D główna bloga, zmieniając przy okazji cały jego wygląd, mam nadzieje że przypadnie 'zwiedzającym' do gustu.

2 komentarze:

 1. super! świetnie wygląda ta koronkowa otoczka :) ja sobie cały czas obiecuję, że zrobię logo na bloga i tak rok już minął, a ja nic... ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Małgoś, wygrała WaIwona z numerem 61. Błędu nie ma w notatce:)
  Owszem, po ogłoszeniu wyników zgłosiła się jeszcze jedna osoba, ale niestety za późno...:(
  I losowanie jej nie objęło:(

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń