czwartek, 24 maja 2012

Kartka sztalugowa. Dla najlepszej mamy na świecie! :-)

Dziś wracam z kartką na dzień matki. Dla najlepszej mamy jaką znam - mojej mamy :-)
Tak rzadko zdarza mi się zrobić coś dla "swoich", dlatego, tym milej mi że mogę pokazać coś w co włożyłam trochę inny rodzaj uczucia niż zazwyczaj...
Chciałam by była wyjątkowa :-) w brązach i beżach, bo mama lubi taką klasykę, kolory ziemi. Oczywiście wyobrażałam sobie ją inaczej ale powstała taka i oto jest! :)

Chciałam by miała ona kształt serca, ale by dało się ją ładnie wyeksponować, dlatego posłużyłam się troszkę podpowiedzią na kartkę sztalugową o takim kształcie (kurs Hani w Art Pasjach -> TU). Inną inspiracją była dla mnie TA praca Karoli Witczak, choć najbardziej napis :D, ale uwielbiam Jej prace (i jestem dumna że poznałyśmy się na Scrapowisku w Łodzi :-)) więc zawsze po "napatrzeniu" się, swoje pomysły przychodzą jakby szybciej :)

Muszę jeszcze wrócić do serca... To trudny dla mnie kształt! Kilkukrotnie mierzyłam to, co wybrałam do kartki i za nic nie wiedziałam jak to zgrać, bo to ani koło ani kwadrat, tylko... Taki jakiś dziwny trójkąt :D :P nie wiedziałam jak to ugryźć... Ale zrobiłam kartkę z Cameą w samym centrum, dość symetrycznie naklejonym napisem... Wykorzystałam papier wizytówkowy jako bazę (brązowy), główny papier - z TSC, natomiast od spodu i jakby "od pleców" - UHK Gallery; tekturki, ramkę, napis ze Scrapińca, do tego jak zawsze kwiatki :-) Ćwieki, w tym perłowy, tasiemki bawełniane, i dużo koronek (bawełnianych). I takie tam :D Oczywiście postawiłam na styl Vintage, z którym się identyfikuję chyba najbardziej... Dochodzę też do wniosku że czego bym nie chciała zrobić najpierw, to i tak w końcu wyjdzie takie "moje", więc chyba jest coś takiego, że styl w jakim się robi, w jakimś sensie się wyrabia i coś jest takie dla nas typowe...

Tu dokładnie widać wielkość

Serce na dłni :-) Na leżąco, rozłożona całkowicie

SzczegółyOd spodu, "na brzuchu" :-)

Pozdrawiam Małgoś życząc wszystkim odwiedzającym mnie mamom dużo zdrowia i radości :-) 
Moja mamusia życzenia ma w kartce, kocham Cię :*

2 komentarze:

  1. Wspaniale wyszła Ci karteczka i bardzo się cieszę, że kursik jej zrobienia przydał Ci się. Mama jak otrzyma taka śliczna karteczkę na pewno będzie bardzo wzruszona :))

    OdpowiedzUsuń
  2. bardzo ładna karteczka. Muszę i ja zerknąć na kursik do Hani. Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń