czwartek, 23 maja 2013

Kartka na dzień mamy i gratulacyjna miniaturka

We wtorek na blogu Magicznej Kartki rozpoczęłam swój tydzień inspiracji, pokazałam dwie kartki, ale z braku czasu nie zrobiłam tego tutaj :-) Zatem nadrabiam zaległości.

Pierwsza kartka, to moja interpretacja Dnia Matki, poproszona przez koleżankę, zrobiłam kartkę dla jej mamy, wytyczne: wiosenna :) Tak więc użyłam wiosennych kwiatków i obrazka i wyszła taka oto karteczka. Nie widać tego dokładnie, ale kwiatki mają dużo warstw, no i nie widać tego że powstawała bardzo długo, jako że każdy element był wycinany ręcznie... :-) Ja jestem w każdym razie zadowolona z tego co powstało.

Drugą kartką jest jak sama to nazywam "bździdełko", zrobione dość szybko, jest to malutka karteczka gratulacyjna dla mojej makuszki będącej w ciąży (na Jej blogu sporo inspiracji, "sielskiego" życia i nawet zdjęcia mojej karteczki w innych ujęciach :D, zapraszam).
Ozdobę główną stanowi tekturka, a raczej tekturki z konikiem bujanym. Jako że nie wiadomo jeszcze jaka płeć, kolor nie jest "typowy", tylko neutralny :)


Po "papierografię" zapraszam na bloga Magicznej Kartki, gdzie znajdziecie od razu odniesienia do sklepu, gdyby ktoś poczuł że od razu chce coś nabyć :-) Ja w każdym razie zapraszam! :-)
Pozdrawiam - Małgoś

2 komentarze:

  1. Śliczne delikatne karteczki

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetne karteczki! Bardzo podobają mi się te żółte kwiatuszki!

    OdpowiedzUsuń