sobota, 11 sierpnia 2012

Kartka w kształcie TAGA

Powróciłam...
Idąc za tym że ostatnio robię "po coś", stworzyłam znów kartkę na wyzwanie, nowe w Magicznej Kartce. Trzeba było wykonać "kartkę w kształcie taga".
Nie powiem że było mi łatwo, można powiedzieć (zupełnie szczerze) że godzinami mierzyłam na przeróżne sposoby moje dodatki, by w końcu powstała ta właśnie kartka. Nie za sprawą kształtu, tylko papieru... uważam że jest on przepiękny, bardzo w stylu "babcinym, retro", jednak nie umiem wykorzystywać papierów z dużym deseniem, wolę raczej drobne, jest mi wtedy łatwiej. Ale skoro wyzwanie, to chyba nie może być za łatwo :-) trudność polegała na tym, by pokazać piękno papieru, nie zasłaniając go - chciałam by róże były widoczne. I chyba się udało :-) wprawdzie po wielkiej męczarni :P, ale jest - kartka "Tagowa".

Wykorzystałam papier kupiony na Scrapowisku w Łodzi, niestety nie jest on już chyba w tej chwili dostępny w sklepach, za to jest bardzo cienki (jak kartka z zeszytu), dlatego w całości przykleiłam go taśmą dwustronną. Papier oliwkowy to "lewa" strona tego papieru Rayher.
Bardzo lubię warstwowe tagi, dlatego starałam się stworzyć coś takiego. Muszę powiedzieć jeszcze że to mój 2 tag - 1 był na warsztatach na Scrapowisku, a teraz kartka w tym kształcie, więc jak widać - nie mam doświadczenia.
Cytat Jana Pawła II wydał mi się bardzo piękny, już od dawna chciałam go gdzieś wykorzystać :-) wydrukowałam go na papierze z Rae ---> tym.
Kartkę zgłaszam na wyzwanie w Magicznej Kartce oraz na to wyzwanie na stronie scrap.madehand.pl (do dzisiaj, a temat - praca z użyciem kwiatów).Postanowiłam zaaranżować również wnętrze...

Tu chciałam zaprezentować "warstwowość", choć i tak słabo to widać, 
logo mi się tu mało podoba :( 
ale jak już jest to niech będzie...

Pozdrawiam M.

5 komentarzy:

 1. Śliczny tag, ładnie ozdobiony, uroczy papier

  OdpowiedzUsuń
 2. Rewelacyjna karteczka. Pięknie ją ubrałaś.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję bardzo, a mi się wydawała "taka se", podbudowałyście mnie :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Witaj, kartka bardzo mi się podoba, ma styl, jest piękna i tyle ;))

  OdpowiedzUsuń
 5. Stylowa i perfekcyjnie wykonana, ponadto podobają mi się kolory. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń