piątek, 5 października 2012

Jesienna zawieszka na wyzwanie w DecoKreacjach

Wykonałam coś a'la scrapo-obrazek, składający się z trzech części. Inspiracją była dla mnie moja sesja oraz wyzwanie jesienne w Decokreacjach - "Idzie lasem Pani Jesień, jarzębinę w koszu niesie..." wraz z mapką kolorystyczną. Dużo tu warstw, trochę przeszyć, liści i jesiennych odcieni oczywiście :-) Wszystkie "tęczowe" kolory na wykrojnikowych wycinankach, uzyskałam malując je tuszami, myślę że efekt tego tuszowania jest bardzo ciekawy. Bazę stanowią tekturki (jednak jest to lekkie), złączone ze sobą wstążką bawełnianą. Starałam się uzyskać efekt "wyłażących" zewsząd liści, jednak starałam się być w miarę oszczędna, by zupełnie nie odciągnąć uwagi od zdjęć :-) Całość zdobi cytat z Ewangelii, który bardzo mi tu pasował :)
Papiery to Galeria Papieru - w zielone ornamenty, pod spodem zaś, w beżach - z Magicznej Kartki. Na samym spodzie "skórzany" papier, którego często używam. Reszta to jednokolorowe papiery i jak wspominałam przemalowane wycinanki wycięte z białego brystolu. Pracę zgłaszam na wspomniane wyżej wyzwanie. Uwaga - dużo zdjęć.

8 komentarzy:

 1. Pieknie ci wyszły te tuszowania, jestem pod wrażeniem :) Kolorki piekne. Zdjęcia z sesji "trupkowej ";) świetne. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękna ramka! Stanowi cudną oprawę dla tych przepięknych zdjęć, nie przyćmiła ich, a wydobyła urok :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudna, jesienna kolorystyka :) świetny pomysł na połączenie kilku części :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Rewelacyjne zestawienie kolorów!
  Na takie jeszcze nie wpadłam:)

  OdpowiedzUsuń
 5. świetna praca :) Dziękujemy za udział w wyzwaniu DecoKreacji.

  OdpowiedzUsuń
 6. Super pomysł! Dziękujemy za udział w Decokreacyjnym wyzwaniu!

  OdpowiedzUsuń